Etykiety plombowe i zabezpieczające

ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE

Jakość

W materiały do produkcji etykiet zaopatruje nas światowy potentat w dziedzinie produkcji materiałów samoprzylepnych, papierów i kart plastikowych. Nas cechuje nowoczesny park maszynowy dzięki któremu szybko i precyzyjnie wycinamy dowolne dla Ciebie wymiary etykiet.

Czas realizacji

Produkty przedstawione w ofercie dostępne są od zaraz, ponieważ są zawsze na stanie magazynowym. Standardowy czas dostawy finalnego produktu zazwyczaj nie przekracza 2 dni roboczych przy nakładach rzędu 100.000 sztuk.

  • Etykiety papierowe
  • Etykiety foliowe
etykiety papierowe

Etykiety papierowe

Wykonywane są z pół-błyszczącego powlekanego papieru w kolorze białym. Zastosowanie w identyfikacji w większości gałęzi przemysłu. Do zadruku za pomocą większości konwencjonalnych metod druku, włącznie z techniką termotransferową zapewniając doskonałą jakością druku W sprzedaży jako niezadrukowane konfekcjonowane pod wymagania Klienta lub z nadrukiem. Doskonałe jako nośnik kodów kreskowych.

Etykiety foliowe

Etykieta wykonana z PP, biała błyszcząca. Odpowiednia do wyrobów z PP poddawanych recyklizacji. Do identyfikacji dowolnego asortymentu, także w warunkach podwyższonej wilgotności. Zastosowany klej daje gwarancję łatwości usunięcia z większości podłoży. Do stosowania w szerokim zakresie temperatur, przy minimalnej temperaturze aplikacji 0 °C. W ofercie jako niezadrukowane konfekcjonowane pod łatwy zadruk termotransferowy przez Klienta lub z nadrukiem. Doskonałe do wydruku kodów kreskowych.

Materiały samoprzylepne spoza oferty

Dzięki ścisłej współpracy z czołowym na rynku polskim dostawcą materiałów samoprzylepnych możemy szybko i sprawnie wyprodukować właściwe dla Ciebie etykiety nie objęte naszą ofertą. Więcej szczegółów? Prosimy o kontakt

etykiety