Etykiety samoprzylepne

ETYKIETY PLOMBOWE I ZABEZPIECZAJĄCE

Jakość

Produkowane przez nas etykiety ulegają zniszczeniu przy próbie odklejenia z większości podłoży. Wszystkie, poza etykietami zawierającymi element holograficzny dostępne są również niezadrukowane, pod indywidualną personalizację.

Czas realizacji

Produkty przedstawione w ofercie dostępne są od zaraz, ponieważ są zawsze na stanie magazynowym. Standardowy czas dostawy finalnego produktu zazwyczaj nie przekracza 3 dni roboczych przy nakładach rzędu 100.000 sztuk.

  • VOID HONEYCOMB SILVER
  • VOID CHECK SILVER
  • SECURE WHITE
  • HOLOGRAPHIC SECURE WHITE
  • HOLOGRAPHIC MASTER SILVER
etykiety Honeycomb Silver

Etykiety VOID HONEYCOMB SILVER

Dzięki zastosowaniu kleju o wysokiej sile przylegania nadają się do aplikacji na większość podłoży. Wykonane z PET w kolorze srebrnym błyszczącym pozwalają na wykonanie efektownego wizualnie produktu. Przy próbie oderwania pozostawiają rysunek wyglądem przypominający plaster miodu. Wielkość etykiety do wyboru z przeszło 100 wykrojników. Sposób konfekcjonowania do uzgodnienia. Istnieje możliwość zakupu etykiet niezadrukowanych.

etykiety Check Silver

Etykiety VOID CHECK SILVER

Specyfikacja techniczna materiału porównywalna z materiałem VOID HONEYCOMB. Podstawową różnicą jest wzór pozostawiany po oderwaniu etykiety – charakterystyczna szachownica. Dzięki zastosowaniu kleju o wysokiej sile przylegania nadają się do aplikacji na większość podłoży. Wykonane z PET w kolorze srebrnym błyszczącym pozwalają na wykonanie efektownego wizualnie produktu. Wielkość etykiety do wyboru z przeszło 100 wykrojników. Sposób konfekcjonowania do uzgodnienia. Istnieje możliwość zakupu etykiet niezadrukowanych.

etykiety Secure White

Etykiety SECURE WHITE

Połączenie wyjątkowo delikatnej folii o gramaturze poniżej 60 g/m2 i mocnego kleju pozwoliło na stworzenie etykiety świetnie przylegającej i ulegającej zniszczeniu przy próbie oderwania z większości podłoży nawet po kilku sekundach. Doskonała do zabezpieczania sprzętu RTV i komputerowego gdzie podłoże (plastik, metal) jest porowaty. Wysoki zakres stosowania – prawie 100ºC. Wielkość etykiety do wyboru z przeszło 100 wykrojników. Sposób konfekcjonowania do uzgodnienia. Istnieje możliwość zakupu etykiet niezadrukowanych.

etykiety Holographic Secure White

Etykiety HOLOGRAPHIC SECURE WHITE

Etykieta stanowi połączenie plombowych właściwości materiału SECURE WHITE z dającym gwarancję oryginalności unikalnym hologramem. Właściwa tam, gdzie typowa etykieta plombowa może zostać podrobiona. Wielkość etykiety do wyboru z przeszło 100 wykrojników, wymiar aplikowanego hologramu uzależniamy od Państwa potrzeb. Ze względów bezpieczeństwa sprzedawana wyłącznie z nadrukiem wstępnym lub zadrukiem całkowitym.

etykiety Holographic Master Silver

Etykiety HOLOGRAPHIC MASTER SILVER

Etykiety produkowane z folii PET w oparciu o matryce holograficzne naświetlane jednym z dokładniejszych systemów na świecie - KineMax®. Otrzymana w tej technologii etykieta holograficzna jest niezwykle efektowna wizualnie, gwarantuje oryginalność pochodzenia produktu i wyróżnia spośród innych hologramów. W przypadku użycia jednej z naszych standardowych matryc nie ma konieczności ponoszenia kosztów związanych z produkcją nowej. Oferujemy 12 różnych matryc z których wykonujemy hologramy. Kształt i wielkość etykiety dowolna spośród przeszło 100 wykrojników. Dla odbiorców masowych proponujemy naświetlenie nowej matrycy i produkcję etykiet holograficznych z unikalnym dla nich wzorem.

Materiały samoprzylepne spoza oferty

Dzięki ścisłej współpracy z czołowym na rynku polskim dostawcą materiałów samoprzylepnych możemy szybko i sprawnie wyprodukować właściwe dla Ciebie etykiety nie objęte naszą ofertą. Więcej szczegółów? Prosimy o kontakt